Особливості продажу активів боржників через електронну платформу Prozorro.Sales

Categories:

Наприкінці 2019 року набув чинності Кодекс про банкрутство, що в підсумку призвело до формування прозорого продажу активів банкрута. На прохання громадськості український уряд надав можливість розпочати процес продажу активів компаній-банкрутів через електронну платформу Prozorro.Sales www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/. Відкриті торги здатні відтворити найчесніші аукціони з вільним доступом будь-кого. У цьому випадку продавець отримує максимальний прибуток.

Нововведення в нормах українського законодавства дозволили внести суттєві зміни в процес набуття права власності на банкрутство. Нещодавно розроблений кодекс про банкрутство чітко регулює цю сферу. У цьому випадку всі дії, що стосуються фізичних осіб, офіційно зареєстровані. Крім того, серед найбільш значущих нововведень необхідність розпочати відкриті торги через електронну платформу Prozorro.Sales, що працює з 2016 року. Сайт є спільною розробкою кваліфікованих фахівців:

  • Міністерство економічного розвитку;
  • Фонд гарантування вкладів;
  • Національний банк України;
  • Громадські активісти;
  • Офіційні міжнародні донори.

За допомогою державної системи Prozorro.Sales та приватних компаній можна якнайефективніше продати свою нерухомість, об’єкти дрібної приватизації (вартістю до 250 мільйонів гривень), активи фінансових установ, що зазнали невдачі та інші. За кілька років існування електронної системи було проведено понад 230 тисяч пропозицій, кількість учасників перевищує 10 тисяч.

Сьогодні загальний прибуток сягає 20 мільярдів гривень, і ця цифра постійно зростає. Зверніть увагу, що вартість деяких партій зросла у 8-10 разів. Телебачення «Українська біржа» має великий досвід організації торгів: кваліфіковані менеджери сайтів готові надати всю необхідну інформацію для забезпечення комфортних умов для учасників ринку.

Прозоре придбання активів для банкрутства за допомогою телематичної системи Prozorro.Sales

Національна сфера банкрутства відома всім завдяки величезній кількості правових порушень та спостережень. Наприклад, протягом тривалого часу великі корпорації, які виступають боржниками, використовували цей факт, щоб звільнити себе від зобов’язань перед прямими кредиторами. Це призвело до втрати кредиторами сотень мільйонів доларів через навмисне затягування процедури ліквідації. Крім того, інвестори часто призначають власних арбітражних керуючих, що є прямим порушенням закону.

Відкриття системи електронної комерції Prozorro.Sales дозволило відкрити доступ для всіх учасників, включаючи громадських активістів та регуляторні органи.

Контакты

Киев Первомайского Л. Ул., дом 9

Тел.: +380 (044) 559-26-91

Почта: [email protected]

Юнит-экономика – что это?

Наши Партнёры
LTV в маркетинге

Интернет-магазин в Вконтакте