Про Українську універсальну біржу

Categories:

Дана електронна платформа має досконалий алгоритм роботи користувача. Все чітко визначено починаючи з моменту авторизації на сайті https://tender.uub.com.ua/ і закінчуючись на те, що відбувається публічне сповіщення результату про проведену роботу. Всі написані інструкції, які стосуються користування даною системою не повинні залишити байдужими жодного користувача, будь то замовник або виконавець. Для кожного користувача, дивлячись до якої категорії він відноситься, є своя інструкція як правильно користуватися системою, так як вони разюче відрізняються один від одного. У статті написані короткий опис для користувачів обох груп:

  • ка правильно працювати на електронній платформі Прозорро, інструктаж для замовників.
  • як зробити закупівлю з системі Прозорро, для постачальників.

У деяких моментах обидві групи мають однаковий алгоритм дії, наприклад, це стосується початкового етапу авторизації на сайті. В іншому дії двох категорій користувачів значно відрізняються, це обумовлено тим, що користувачі мають різні місії на цій платформі.

Інструкція для замовника

Найпершим кроків для початку роботи з даною системою є авторизація, яка повинна проходити відповідно до інструкції. Для того щоб авторизуватися необхідно перейти на офіційну сторінку українській універсальній біржі, знайти кнопку з позначкою «зареєструватися» і заповнити форму, а саме:

  1. вписати офіційне коротка назва фірми.
  2. вказати емейл, обов’язково діючий, так як на вказану адресу будуть приходити всі листи.
  3. контактний телефон в форматі + 38.
  4. придумати унікальний пароль для входу в систему.
  5. підписатися на повідомлення, але даний пункт не є обов’язковим.

Останнім етапом реєстрації є відмітка згоди з правилами користування та використання персональних даних, після чого відбувається реєстрація на сайті. Після того як авторизація пройшла успішно на вказаний емейл прийде повідомлення з посиланням на яку необхідно натиснути. Після цього необхідно вказати свій статус на даному сайті і заповнити форму Користувача.

Ідентифікувати себе можна кількома способами, а саме:

  • підписати договір в письмовому вигляді в офісі компанії, це є безкоштовною процедурою.
  • оплатити символічну суму за реєстрацію та надіслати копію чека.

Після того як даний крок виконаний, про успішне закінчення повідомляється в листі на електронну адресу https://sale.uub.com.ua/about.aspx. Після цього можна створювати тендер.

Контакты

Киев Первомайского Л. Ул., дом 9

Тел.: +380 (044) 559-26-91

Почта: [email protected]

Юнит-экономика – что это?

Наши Партнёры
LTV в маркетинге

Интернет-магазин в Вконтакте