Що потрібно знати про продаж прав вимоги по кредиту через систему ПроЗорро

Categories:

Невчасна сплата коштів по кредиту – це досить розповсюджене явище і на території України цим важко когось здивувати. Одна справа, коли мова йде про затримання виплати на декілька днів. Зовсім інше питання, коли платник не робить внески протягом декількох місяців. Сьогодення диктує досить серйозні методи боротьби з такими платниками. 

Один з варіантів, як банківські установи вирішують подібні проблеми – це передача прав на вимогу кредитних коштів іншим організаціям. Сам факт передачі вимог проводиться через систему аукціонів. Відповідно, сама банківська установа на цьому втрачає певну частину коштів, але може позбавити себе безлічі спроб отримати кредитні кошти назад.

Взяти участь в такому аукціоні можна на одному з акредитованих електронних майданчиків в системі ПроЗорро. Ви можете дізнатися більше цікавої та корисної інформації про систему ProZorro, перейшовши на сайт megasale.com.ua. Саме тут ви можете більш детально ознайомитися з тим, як працює принцип торгів та які в нього є перспективи на майбутнє.

Коли подібні аукціони можуть бути максимально актуальними

Перша ситуація була вже описана раніше. При цьому, це не один випадок, коли певні права на вимогу по кредитам можуть виставлятися на аукціон. 

Для прикладу, варто взяти до уваги ще ті ситуації, коли певна банківська установа має бути ліквідована. Відповідно, вона передає всі свої активи, які автоматично потрапляють до аукціону. Відповідно, це чудова можливість для різних організацій отримати можливість на досить серйозний прибуток.

Варто зазначити, що сам формат таких торгів мало чим відрізняється від того, як проводяться інші аукціони. Щоб взяти участь в таких торгах потрібно пройти реєстрацію на сайті, знайти цікаве оголошення й подати заявку на участь в таких торгах.

Далі, все буде залежати від того, наскільки ваша пропозиція виявиться цікавою для організатора торгів. Важливо зазначити, що брати участь в таких торгах потрібно лише на перевірених електронних майданчиках. До таких можна сміливо віднести сайт української універсальної біржі. Це вже давно перевірений ресурс і його надійності не може бути навіть мінімальних сумнівів. 

Якщо ж у вас з цього приводу залишаються якісь сумніви, ви завжди маєте можливість ознайомитися з відгуками іншим користувачів які встигли неодноразово перевірити все це на власному прикладі.

Контакты

Киев Первомайского Л. Ул., дом 9

Тел.: +380 (044) 559-26-91

Почта: [email protected]

Юнит-экономика – что это?

Наши Партнёры
LTV в маркетинге

Интернет-магазин в Вконтакте