Що таке Prozorro

Categories:

З появою системи електронної комерції Prozorro.Sales громадяни України мають багато нових можливостей. З одного боку, це нові можливості купівлі, які раніше не були доступні для публічного огляду, а з іншого боку, вигідно продавати товари (наприклад, викинуті вагони на брухт, вилучене майно, невикористані приміщення). Обидва отримують державну підтримку. Всі заходи проводяться виключно через затверджені сайти. Однією з них є українська універсальна біржа.

Сторона, яка продає непотрібне державне або комунальне майно, є замовником сайту. Він має здатність працювати в абсолютно прозорих умовах. Цей формат сприяє покращенню економічної ситуації в країні.Більш детально можна подивитися тут https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-poltavi-na-uub/

Метою проекту є не лише продаж майна, а й передача його в оренду та передача прав. Водночас обов’язковою умовою тендеру є добросовісна конкуренція, відкритість та чесність. Такий підхід допомагає зменшити корупцію в країні. Весь процес аукціону та його результати публічно відображаються в системі. Це дозволяє кожному дотримуватися цього. Підписання контрактів також може бути здійснено в електронному форматі за допомогою електронного цифрового підпису. Сам аукціон проходить у 3 етапи, протягом яких кожен робить свої ставки.

Продаж нерухомості на сайті UUB здійснюється виключно відповідно до законодавства. За його словами, клієнтами можуть бути:

  • державні підприємства;
  • державні підприємства та їх об’єднання;
  • державні органи та організації;
  • юридичні особи та суб’єкти господарювання, які належать до органів державної влади, органів місцевого самоврядування;
  • компанії, які володіють частиною капіталу держави;
  • державні служби, які мають право вирішувати долю свого майна.

Система Prozorro.Sale успішно працює у всіх містах України. Стартова ціна часто зростає на 30-60%. Це показник ефективного функціонування системи.

Клієнти мають право продати на аукціоні будь-яке матеріальне або інше благо, яке може бути використано відповідно до законодавства України (списане, використане, неліквідні товари тощо). Наприклад, «Укрпошта» часто пропонує приміщення в оренду, банки продають ліквідовані машини. Продаж нерухомості користується великим попитом, поточні лоти можна переглянути на веб-сайті.

Щоб почати працювати в системі, спочатку потрібно зареєструватися. Це можна зробити лише через веб-сайт, на якому він працює. Для успішного старту рекомендується зв’язатися з операторами UUB за номером телефону, вказаним на сайті. Вони проконсультують вас з усіх юридичних та технічних питань та підкажуть, як найкраще розпочати продаж або торги.

Учасники аукціонів можуть бути повністю впевнені в прозорості системи. Для них відсутні умови і приховані платежі, все одразу написано в описі лота. Робота Prozorro повністю автоматизована, тому процес є якомога швидшим. Ще однією перевагою є відсутність великої кількості газет, вартість ресурсів для оренди приміщень для аукціону та дороги для участі в аукціоні. Брати участь може кожен, переможе той, хто зробить найбільшу ставку.

Контакты

Киев Первомайского Л. Ул., дом 9

Тел.: +380 (044) 559-26-91

Почта: [email protected]

Юнит-экономика – что это?

Наши Партнёры
LTV в маркетинге

Интернет-магазин в Вконтакте